test

Představujeme: Jan Havel, kandidát na starostu, Plzeň 10-Lhota

havel_jan_lhota

Jednička lhotské kandidátky Jan Havel říká: „Budeme aktivní při utváření místa, které je naším domovem.“

Následně představuje sebe i všechny kolegy z kandidátky:

Je mi 42 let a jsem svobodný.

Jako profesionální tenista jsem získal třikrát titul Mistra ČR. Od skončení aktivní kariéry se věnuji trenérské profesy. Mojí dosud nejslavnější svěřenkyní byla Barbora Záhlavová-Strýcová, která pod mým vedením získala titul juniorské mistryně světa.

V současné době se starám o tenisovou mládež v Plzni i v západních Čechách a pořádám sportovní akce.

Do politiky jsem vstoupil v roce 2009, kdy jsem se stal členem TOP 09. O rok později jsem byl zvolen zastupitelem v MO Plzeň 10-Lhota. Na úrovni celého města působím ve dvou komisích plzeňské městské rady (pro sport a pro bytovou politiku).

 

2_pavel_březina_lhota

Dvojkou naší kandidátky je Ing. Pavel Březina, kterému je 43 let, je ženátý a má dvě děti.

 

Celý svůj profesní život, téměř 20 let, se pohybuje v oblasti stavebnictví, konkrétně elektroinstalací, kde postupně pracoval jako projektant, manažer zakázek a výrobní ředitel. Nyní v této oblasti působí stále, již sedmým rokem ale jako živnostník.  

A takto zdůvodňuje svoji kandidaturu: "Chci se pokusit bránit tomu, aby se okolí Lhoty podobalo měsíční krajině. Současně chci hledat všechny možnosti k tomu, aby se Lhota v oblasti technické infrastruktury konečně posunula do 21. století."

 

 

3_michal_podlaha_lhotaNa třetí místě kandiduje Michal Podlaha, kterému je 35 let, je ženatý a má dceru.


Působí jako zaměstnanec české společnosti se švýcarským vlastníkem, která podniká v oblasti skladování, dopravy a výroby plastových komponentů pro automotiv. Zde se profesně soustředí na přímý obchod, zejména na controlling financí, připomínkování obchodních smluv a nastavení datového systému fakturace.

Ke své kandidatuře Michal Podlaha říká: „Chtěl bych pomoci alespoň o kousíček přiblížit náš obvod do podobných poměrů, jaké znám z vyspělých zemí západní Evropy.

 

Čtyřkou kandidátky je dvaačtyřicetiletý Tomáš Fiala.4_tomas_fiala_lhota

 

Tomáš Fiala se věnuje podnikání. Hlavním oborem jeho podnikání je chladírenská a klimatizační technika. Sám svojí kandidaturu spojuje s tím, že se chce aktivně podílet na rozvoji nejenom samotného městského obvodu, ale i celého města.

 

 

Na pátém místě můžete najít Luboše Kindelmanna, kterému je 40 let, je ženatý a má dvě děti.

Pracuje jako pořadatel kulturních, firemních a společenských akcí, mezi kterými je např. od roku 2010 Pilsner Fest.  O motivaci kandidovat do obvodního zastupitelstva říká: "Chci lepší životní prostor pro děti a nadále rozvíjet kulturní život na našem obvodě."

 

Náš sedmičlenný tým pak vhodně doplňují sedmatřicetiletý mistr dílny David Hardegger Jaroslav Bejsta, kterému je 68 let a je v důchodu.

Pojďte do toho s námi

Pomozte nám lépe poznat Vaše názory, zapojte se do kampaní a buďte skutečnou součástí TOP 09.

Můžete se stát přímo členem TOP 09, rádi uvítáme každého, kterému není dění v našem městě lhostejné. Chcete-li pomáhat, ale necítíte se na vstup do politické strany, můžete se stát dobrovolníkem nebo podporovatelem. Vyplňte kontaktní email a my Vás budeme kontaktovat.