Novinky

Na Trojce vede TOP 09 do voleb Radoslav Škarda

Radoslav Škarda je místostarostou Městského obvodu Plzeň 3 první volební období. Za čtyři roky intenzivní práce se mu podařilo nejen dokončit řadu projektů, ale také prosadit nové myšlenky a nápady na zlepšení života v centrálním obvodu. Poslechněte si, jaké jsou jeho další plány pro budoucnost Trojky.

Jan Fluxa je kandidátem TOP 09 na starostu Slovan

Už osm let je Jan Fluxa místostarostou Městského obvodu Plzeň 2-Slovany. Přestože už řadu projektů dotáhl úspěšně do konce, má stále nové nápady a vize, jak udělat život ve svém obvodu ještě příjemnější. O některých z nich hovoří i ve videu v článku.

TOP 09 odstartovala v Plzni horkou fázi kampaně

Hlavní část předvolební kampaně zahájila v Plzni TOP 09. Strana představila hlavní motiv kampaně - "Plzeň, jak má být" a slogany, kterými chce oslovit voliče. Ve svém programu TOP 09 nabízí konkrétní cíle, a hlavně splnitelné závazky pro Plzeň na příští čtyři roky. Mezi priority řadí oblasti, které dosavadní vedení města zanedbávalo, jako je řešení silniční dopravy ve městě, parkování, školství nebo urbanismus.

kolony
Plzeňská TOP 09 zahajuje kampaň

Horkou fázi kampaně zahájíme v jezdeckém klubu Černá ovce na Roudné. Představíme program pro Plzeń, jak má být. Přijďte si popovídat s našimi kandidáty do zastupitelstva města i zastupitelstev městských obvodů nebo si poslechnout koncert skupiny Royal Avenue.

Program pro Doubravku (2018-2022)

TOP 09 byla ve čtvrtém plzeňském obvodě v posledních čtyřech letech v koalici. Lídrem kandidátky je Václav Lacyk, který na základě ososbních zkušeností společně s kolegy sestavil program nejen pro samostatnou Doubravku, ale i další části (Bukovec, Červený Hrádek, Lobzy, Újezd a Zábělou).

Jan Havel opět kandiduje ve Lhotě

V městském obvodu Plzeň 10-Lhota má TOP 09 již od roku 2010 svého zastupitele Jana Havla. Ten letos kandiduje na 3. místě kandidátky ODS a Sdružení pro Lhotu

Kandidátka TOP 09 do Zastupitelstva města Plzně

Představujeme Vám kandidátku TOP 09 do Zastupitelsva města Plzně. Je na ní 47 kandidátů, z nichž je 39 členů TOP 09, 4 členové Strany zelených a 4 bez politické příslušnosti. Jedná se o druhou nejmladší kandidátku v Plzni s věkovým průměrem 41,3 roku. Zároveň je na ní druhý nejvyšší počet vysokoškoláků (81 %). Nabízíme Vám sehraný tým s řadou osobností a úspěšných komunálních politiků.

Volební program Plzeň 1 (2018-2022)

Plzeňská jednička již po letech potřebuje zásadní změnu. Naší kandidátku vede Ilona Jehličková, zastupitelka městského obvodu a zástupkyně ředitele 20. ZŠ v Plzni. Náš tým z MO PLzeň 1 připravil komplexní obvodní program.